Videofilmai

What a tree can do

The world needs a new approach to materials. Stora Enso develops and produces a range of packaging, pulp, wooden building solutions, paper and biomaterials derived from wood. But we’re not stopping there. We believe that anything made from fossil-based materials today can be made from a tree tomorrow. Have you ever thought about what a tree can do? Watch our film and find out.

 

Kaip atpažinti tobuliausią iš visų žaliavą?

Šis trumpas videofilmas linksmai parodo, kas visų pirma paverčia medieną tobuliausia medžiaga ir kodėl nei viena kita statybinė medžiaga nepalieka mažesnio CO₂-pėdsako kaip mediena. (Video yra anglų kalba)

 

Mediena tobula!

Mūsų miškai sugeria daug milijonų tonų CO₂ ir paverčia jį į deguonį. Tačiau tai Jūs jau žinojote! Taigi koks miškas gali labiausiai surišti CO₂? Atsakymas Jus nustebins! (Video yra vokiečių kalba)

 

Mediena tiesiog tobula!

Mediena: Ekologiškiausia žaliava pasaulyje. Šis videofilmas paprasta forma atskleidžia genialiausią gamtos išradimą. (Video yra vokiečių kalba)

 

Kelionė į medžio šerdį!

Šis 15 min. kelio filmas (road movie ) vadinasi „Kelionė i medžio šerdį“ ir įvairiais aspektais pasakoja apie medieną bei savaitę veda skersai Alpes – 2000 m virš jūros aukščio – atgal į praeitį ir pirmyn į ateitį. (Video yra vokiečių kalba)

 

Jūsų miškas – tai atsinaujinančių žaliavų šaltinis

Šis trumpas Stora Enso videofilmas parodo miško savininkams tai, kad jų miškas yra geriausias atsinaujinančių žaliavų šaltinis. Video filmas (Video yra anglų kalba)