Stora Enso Lietuva: stiprus darbdavys Lietuvoje.

Aukštas produktyvumas, stabilumas ir nuolatinis tobulėjimas kaip ekonominės sėkmės garantas Alytaus apskrityje.


UAB “Stora Enso Lietuva” ​- viena didžiausių ir moderniausių lentpjūvių Lietuvoje. Ji veiklą pradėjo 2003 metais, 19 ha žemės plote atnaujinus bei rekonstravus senus pastatus ir vietoje senų įrengimų pastačius naują gamybos įrangą. Įmonė priklauso pasaulinei medienos ir popieriaus gaminių įmonių  grupei Stora Enso, siūlančiai atsinaujinančius sprendimus pakavimo, biomedžiagų, medinių konstrukcijų ir popieriaus pramonei pasaulinėse rinkose. Įmonėje per metus perdirbama apie 400 000 tūkst. kubinių metrų įvairaus diametro spygliuočių rąstų.

Bendrovės „Stora Enso Lietuva” pagaminta produkcija eksportuojama ne tik į Europos, bet ir kitus kontinentus – Šiaurės Ameriką bei Australiją.

„Stora Enso Lietuva“ dirba  214 įvairių sričių specialistų.

Kasmet “Stora Enso Lietuva” apsilanko ne viena studentų ar mokyklinio amžiaus vaikų grupė. Studentai ir moksleiviai ekskursijų metu ne tik supažindinami su įmonės veikla, paklausiomis specialybėmis, tačiau atlieka ir laboratorinius darbus , pakabina įmonės teritorijoje inkilus. Kompanija nuolat bendradarbiauja su Alytaus profesinio rengimo centru, Kauno technologijos ir Aleksandro Stulginskio universitetais bei kitomis mokymo įstaigomis, suteikdama galimybes įvairių specialybių studentams mokytis ir dirbti modernioje medienos perdirbimo įmonėje.